İspermeçet Dalış Merkezi olarak İstanbul merkezli dalış eğitimleri, dalış organizasyonları ve dalış turları düzenlemekteyiz. TSSF/CMAS, PADI, SSI disiplinlerinde başlangıçtan uzmanlığa kadar her seviye dalıcı eğitim kursları gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübelerimizi size aktarmaktan büyük mutluluk duyarız.

Bireysel, kurumsal ve grup eğitim olanakları ile geniş bir kitleye hizmet veren dalış merkezimiz, konum itibari ile ulaşımı kolay bir bölgede Anadolu Yakası, Kadıköy, Hasanpaşa’da yer almaktadır. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 549 sicil numarası ile yürütmekte olduğumuz dalış eğitimleri ve dalış gezilerimizi tüm sene boyunca çeşitli noktalarda yapmaktayız.

www.ispermecet.com adresinde ise dalış merkezimizin bayisi olduğu ürünler ile dalış eğitimlerimizi, dalış gezilerimizi kredi kartı, eft-havale ödeme yöntemleri ile sizlere sunmaktayız. İhtiyacınız olan dalış malzemeleri ve diğer konular için bizden destek alabilirsiniz. Ekibimiz size en uygun alternatifler için gereken çalışmayı yapacak ve sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

İletişim için sosyal medya hesaplarımızı, telefon numaramızı, iletişim formunu veya sağ altta bulunan canlı destek sistemimizi kullanabilirsiniz.